Tanie przeprowadzki, to przeprowadzki nieubezpieczone?

Tanie przeprowadzki

Tanie przeprowadzki. Każdy, kogo czeka taki czas jak przeprowadzka, oczywiście chce, by to marzenie stało się faktem. Oczywiście prowadzi do tego wiele dróg , a najtańszą jest przeprowadzka samodzielna, niekiedy jednak nie jest możliwa.Praca zawodowa, inne obowiązki – w przypadku przeprowadzki, wiele rzeczy może stanąć na przeszkodzie i sprawić że nie będziemy mogli przeprowadzać się samodzielnie. Wskazana w tym momencie stanie się przeprowadzka z firmą przeprowadzkową. Wybór najtańszej będzie istotnym celem.

Jak wybrać firmę przeprowadzkową?

Wybierając firmę przeprowadzkową, bardzo często odkrywamy, że jest ich multum. W niewielkich miastach powiatowych dziać potrafi kilka, w dużych miastach nawet kilkaset. Wybór ogromny – co zrobić, by wybrać dobrze?

Kryteria wyboru firmy przeprowadzkowej są różne, nie należy jednak zapominać, że cena jest jednym z najistotniejszych. Decydując się na firmę przeprowadzkową, szybciej zdecydujemy się na bardzo tanią, niż na bardzo drogą. W tym może kryć się pewne ryzyko.

Tanie przeprowadzki – jakie firmy je oferują?

Firma, która oferuje swoje usługi bardzo tanio, tak samo chce zarabiać jak firma droga, żeby więc osiągnąć taki poziom cen, musi z pewnych kosztów rezygnować. Jednym z takich koszów jest dodatkowe ubezpieczenie ładunku. OC przewoźnika oczywiście musi posiadać, ale zdarza się, że rezygnuje z dobrowolnych ubezpieczeń.

Tania przeprowadzka

W przypadku, gdy z ładunkiem nic się nie dzieje, oczywiście to nie ma znaczenia, gorzej jednak jeśli ładunek ulegnie zniszczeniu. Odszkodowanie w tym momencie również może się pojawić, ale nie w każdej sytuacji i nie zawsze w odpowiedniej wysokości.

Warto sprawdzić ubezpieczenie firmy przeprowadzkowej.

Wybierając firmę przeprowadzkową, należy mieć tego świadomość. Oczywiście trzeba sobie powiedzieć wprost – nie zawsze trzeba rezygnować z firm oferujących tanie przeprowadzki, ale wybierając tą jedyną i najlepszą, po prostu sprawdzić, czy firma posiada wszelkie stosowne ubezpieczenia. Jeśli tak jest, cena przeprowadzki będzie miła niespodzianką. Jeśli jednak tak nie jest – sens przeprowadzki z daną firmą warto po prostu przemyśleć, a przede wszystkim zastanowić się, dlaczego oferowana cena jest taka a nie inna.

(Źródło: https://www.fortis-przeprowadzki.pl/tania-przeprowadzka.html )

One thought on “Tanie przeprowadzki, to przeprowadzki nieubezpieczone?

  1. W trakcje wyboru odpowiedniej firmy warto zapytać o niezbędne licencję. Kupić samochód i założyć firmę to nie sztuka…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zleć nam przeprowadzkę