Czy zajmiecie się Państwo przeprowadzką dużej firmy handlowej?

Przeprowadzka dużej firmy handlowej to temat, którego podejmujemy się coraz częściej. Wielu właścicieli firm doskonale rozumie jak bardzo istotna i opłacalna może być zmiana adresu firmy. Oczywiście nie zawsze to główny powód przeprowadzki – czasami powody są inne.

Zmiana miejsca prowadzenia działalności gospodarczej to temat rzeka. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo różni się od przeprowadzki domu czy też mieszkania i tak ją odbieramy, tak też wykonujemy. Wiemy, że istotne jest to, by przeprowadzkę wykonać szybko i niezwykle dokładnie. Przeprowadzka mieszkania czy domu to tylko szansa na lepsze życie w nowym miejscu, przeprowadzka firmy, to szansa na to, by działała lepiej, taniej i rozwijała się prężnie. To niezwykle istotne nie tylko dla właściciela firmy ale również dla wszystkich tych, którzy czerpią z niej pożytki, czyli również dla wszystkich pracowników firmy i ich rodzin.

Firma Fortis realizuje przeprowadzki dużych firm handlowych.

Przeprowadzka dużej firmy handlowej, to praca, której oczywiście nasza firma może się podjąć. Wiemy doskonale, ze jest to praca dość trudna – każdy element firmy musi być nie tylko przeniesiony w nowe miejsce, ale dostarczony tak, by firma mogła działać dalej, najlepiej bez przerw. Z tego miedzy innymi powodu przywiązujemy bardzo dużą uwagę do tego, by nic z przewożonych rzeczy nie uległo zniszczeniu ani zagubieniu. Ze zrozumiałych względów, w szczególności zwracamy uwagę na towar, ale również zwracamy uwagę na rzeczy, które z pozoru są mało istotne. Komputery i dokumentacja, bo o tych rzeczach mowa, to coś, co jest w życiu każdej firmy niezwykle istotne. Dokumentacja jest ważna z uwagi na możliwość i obowiązek rozliczania się z urzędami, a komputery z uwagi na zawarte w nich dane.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na podjęcie współpracy z naszą firmą, na początku oczywiście pracownicy firmy przeprowadzką wywiad, w celu uzyskania informacji na temat szczegółów przeprowadzki. W celu realizacji zlecenia potrzebujemy tylko dostępu do wszystkich niezbędnych do przewiezienia rzeczy.

Decydując się na przeprowadzkę z naszą firmą, możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie rzeczy zostaną odpowiednio zabezpieczone i przewiezione w nowe miejsce zgodnie z zasadami i życzeniami klienta. Zapraszamy!

Zleć nam przeprowadzkę