Podłączenie i konfiguracja kina domowego, telewizora i WiFi

Nasi fachowcy przetransportują i podłączą Twoją instalację IT oraz system audio & video. Wszystko po to, byś w nowym miejscu, czuł się jak u siebie w domu.

Uzyskaj bezpłatną wycenę

[cf7mls_step cf7mls_step-506]


Zapomniałeś jak wszystko podłączyć?

Przed przeprowadzką spakowałeś cały sprzęt do pudła, a teraz nie wiesz jak to wszystko podłączyć, aby działało tak, jak należy? Z pomocą przychodzą specjaliści od technologii IT z Fortis’a! Niezależnie od tego, czy chcesz podłączyć WiFi, skonfigurować router, podłączyć zestaw kina domowego lub
telewizję, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

LCD, LED lub plazmowy, to dla nas żaden problem!

Przeprowadzki w Łodzi na Piotrkowskiej

Podłączenie telewizora

Usługa obejmuje samą instalację sprzętu telewizyjnego (telewizora, anteny, dekodera itd.) lub demontaż instalacji telewizyjnej, transport oraz jej podłączenie i skonfigurowanie w miejscu docelowym. Nie ważne czy masz telewizję satelitarną, naziemną czy internetową - doskonale wiemy co jest potrzebne, aby uruchomić Twój telewizor!

Połącz się z internetem i bądź online!

Przeprowadzki w Łodzi w Centrum

Podłączenie i konfiguracja WiFi

Chcesz być online od pierwszych chwil w swoim nowym domu? Zleć podłączenie internetu, konfiguracje routera i WiFi naszym specjalistom od technologii. Łącz się ze światem od pierwszych chwil spędzonych w nowym mieszkaniu!

Nowe mieszkanie, lepsze brzmienie muzyki

Podłączenie kina domowego i systemu audio

Nie trać czasu na podłączanie sprzętu audio i konfigurację kina domowego. Przychodzimy Ci z pomocą! Ustawimy i odpowiednio podłączymy Twój zestaw kina domowego i system audio, tak abyś mógł się cieszyć jeszcze lepszym brzmieniem w nowych warunkach akustycznych.

Gotowy do transportu technologii? Uzyskaj BEZPŁATNĄ wycenę już teraz!