Magazynowanie i przechowalnia rzeczy. Łódź i okolice

Wyjeżdżasz na kilka dni, tygodni lub miesięcy i chcesz coś przechować? Oferujemy przechowalnię dowolnych przedmiotów wyposażenia domowego, magazynowanie mebli czy sprzętu elektronicznego w naszym magazynie w Łodzi. Dbamy o Twój spokój, dlatego zawsze dostajesz gwarancję bezpieczeństwa powierzonego nam mienia.

Uzyskaj bezpłatną wycenę
Bezpieczne magazynowanie w Łodzi

Przechowywanie swoich rzeczy u kogoś zawsze wiązało się ze stresem i różnego rodzaju obawami. Tym bardziej jeśli przechowywaliśmy przedmioty drogocenne, pamiątki rodzinne czy meble antyki. Niezależnie od tego co planujesz przechować możesz mieć spokojną głowę i nie musisz martwić się o
swoje rzeczy! Nasze magazyny są odpowiednio zabezpieczone i są całodobowo chronione a warunki w nich panujące (czystość, wilgotność i temperatura) są zawsze idealne do przechowywania.

Zarezerwuj magazyn

Jedyne co musisz zrobić aby przechować u nas rzeczy to do nas zadzwonić. Opowiedz nam o swoich
potrzebach i uzyskaj wycenę już teraz!

magazyny

Dowiedz się więcej o wynajmie powierzchni magazynowych!

Warunki magazynowania, czyli metraż wynajmowanej powierzchni, czas i koszt wynajmu ustalane są indywidualnie z klientem. Przy składaniu zlecenia, okres magazynowania może być określony jedynie orientacyjnie (od kilku dni do nawet kilkunastu miesięcy), co pozwala klientowi na wydłużenie go lub skrócenie w zależności od potrzeb.

magazyny

Jakie rzeczy możesz u nas przechować?

Jedną z głównych zalet przechowywania rzeczy i magazynowania z Fortis jest możliwość przechowywania w zasadzie każdej rzeczy. W naszych magazynach możemy trzymać dosłownie wszystko: od większych i mniejszych mebli po przedmioty specjalistyczne, wymagające na przykład odpowiedniej temperatury. Bez problemu możemy więc przechować na przykład instrumenty muzyczne: pianina, fortepiany i inne, które wymagają utrzymania odpowiedniej temperatury, żeby nie uszkodzić sprzętu.

fortis

Magazynowanie i przechowywanie rzeczy w Łodzi - korzyści

Klienci korzystający z naszych magazynów mają pewność, że posiadane przez nich rzeczy są odpowiednio przechowywane i zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych. Dodatkowo zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie mebli podczas transportu na i z magazynu. W Fortisie szczególnie i ponadprzeciętnie dbamy o bezpieczeństwo Twojej własności, byś Ty nie miał się o co martwić!

Jak wygląda proces magazynowania w Fortis?

To bardzo proste! Wystarczy do nas zadzwonić, a nasz przedstawiciel handlowy przyjedzie pod wskazany adres, spisze listę przedmiotów i podpisze umowę. Następnie nasi pracownicy przyjadą pod Twój adres i przewiozą mienie do magazynu.

Zdecydowałeś się na przechowanie rzeczy? Może masz pytania?

Cennik i koszt przechowywania i magazynowania rzeczy

Koszt usługi magazynowej naliczany jest za każdy rozpoczęty miesiąc. Wraz z usługą magazynową oferujemy sprzedaż materiałów do pakowania dzięki którym w bezpieczny sposób można przechowywać swój dobytek. Nie zwlekaj dłużej. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat kosztów magazynowania Twoich przedmiotów!