Magazynowanie i przechowywanie rzeczy

Wynajem powierzchni magazynowych, magazynowanie mebli

Jedną z usług, dostępnych w ofercie Firmy Fortis Przeprowadzki, jest wynajem powierzchni magazynowej w Łodzi. Warunki magazynowania, czyli metraż wynajmowanej powierzchni, czas i koszt wynajmu ustalane są indywidualnie z klientem. Przy składaniu zlecenia, okres magazynowania może być określony jedynie orientacyjnie (od kilku dni do nawet kilkunastu miesięcy). Co pozwala klientowi na wydłużenie go lub skrócenie w zależności od potrzeb.

Przechowywanie rzeczy: od A do Z

Jedną z głównych zalet przechowywania rzeczy i magazynowania w Fortis jest możliwość przechowywania w zasadzie każdej rzeczy. W naszych magazynach możemy trzymać dosłownie wszystko: od większych i mniejszych mebli po przedmioty specjalistyczne, wymagające na przykład odpowiedniej temperatury. Bez problemu możemy więc przechować na przykład instrumenty muzyczne: pianina, fortepiany i inne, które wymagają utrzymania odpowiedniej temperatury, żeby nie uszkodzić sprzętu.

Magazynowanie i przechowywanie rzeczy Łódź z Fortis – korzyści

Klienci korzystający z naszych magazynów mają pewność, że posiadane przez nich rzeczy są odpowiednio przechowywane i zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych. Dodatkowo zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie mebli podczas transportu na i z magazynu.

Jak zamówić usługę przechowywania i magazynowania rzeczy?

To bardzo proste!  Wystarczy do nas zadzwonić, a nasz przedstawiciel handlowy przyjedzie pod wskazany adres, spisze listę przedmiotów i podpisze umowę. Następnie nasi pracownicy przyjadą pod Twój adres i przewiozą mienie do magazynu.

Cennik i koszt przechowywania i magazynowania rzeczy

Koszt usługi magazynowej naliczany jest za każdy rozpoczęty miesiąc. Wraz z usługą magazynową oferujemy sprzedaż materiałów do pakowania dzięki którym w bezpieczny sposób można przechowywać swój dobytek.

 

Zleć nam przeprowadzkę