Warning: Use of undefined constant simple_breadcrumb - assumed 'simple_breadcrumb' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fortis1/domains/fortis-przeprowadzki.pl/public_html/wp-content/themes/fortis/template-parts/content-page.php on line 22

Informacje o firmie

Przeprowadzki na terenie Łodzi i okolicFortis Przeprowadzki to profesjonalna firma świadcząca usługi przeprowadzkowe. Tworzymy optymalne rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz największych firm i instytucji w kraju i za granicą. Jesteśmy przygotowani do realizacji usług, które wymagają od nas nie tylko posiadania środka transportu i siły mięśni. Specjalistyczny sprzęt i przede wszystkim lata doświadczenia w branży pozwalają nam zrealizować każde, nawet najbardziej wymagające zadanie. Oferujemy też możliwość magazynowania mebli, dokumentów czy narzędzi.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Nowoczesna flota, doświadczona kadra i profesjonalne doradztwo są fundamentem naszej oferty i gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Strategia Firmy Fortis opiera się na wartościach, które powinny być obecne w każdym biznesie: uczciwości, rzetelności i otwartości. Dzięki temu daliśmy się poznać klientom jako solidny kontrahent i partner w biznesie.

Zleć nam przeprowadzkę