Przeprowadzka do Niemiec

W 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. To wydarzenie na dobre odmieniło obraz naszego kraju. Przed Polakami otworzył się nowy rynek pracy w państwach unijnych. Dzięki członkowstwu w Unii Europejskiej realną możliwością stało się pracowanie za granicą. Wstąpienie do Wspólnoty to wielka szansa dla Polaków. Wiele osób już z niej skorzystało decydując się na stałą bądź tymczasową emigrację.

Dlaczego Polacy chętnie przeprowadzają się do Niemiec?

Wśród kierunków przeprowadzek zagranicznych chętnie wybieranych przez Polaków są Niemcy. Nasz zachodni sąsiad to także największy partner handlowy Polski. Nie dziwne jest więc, że tak wielu rodaków wybiera ten kierunek emigracji tym bardziej że niemiecka gospodarka jest najsilniejsza na kontynencie i plasuje się w światowej czołówce. Rynek niemiecki oferuje duże możliwości znalezienia pracy co może ułatwić życie niejednej osobie, ponieważ pozwala na zdobycie odpowiednich funduszy.

Nowa sytuacja sprawiła, że pojawił się nowy rynek usług: wszak życie za granicą oznacza konieczność przewiezienia dobytku i naszych rzeczy. W takich pracach z pomocą przychodzą profesjonalne firmy przeprowadzkowe, które sprawiają, że przeprowadzka Polska – Niemcy przestaje stanowić wyzwanie.

Firma Fortis przeprowadzki oferuje kompleksową pomoc przy realizacji przeprowadzek na trasie Polska-Niemcy.

W gronie takich podmiotów znajdziemy także firmę Fortis przeprowadzki. Fortis oferuje doświadczenie połączone z najwyższej jakości kompetencjami. Firma posiada oprócz świetnie wykwalifikowanych pracowników także nowoczesną flotę transportową, która jest przystosowana do pokonywania długich dystansów. Pojazdy wchodzące w jej skład są regularnie serwisowane, a na ich pokładzie znajduje się najnowsza nawigacja satelitarna. Fortis wykorzystuje ciężarówki do masy 3,5 ton. To wszystko sprawia, że firma minimalizuje utrudnienia i maksymalizuje efektywność.

Decydując się na przeprowadzkę do Niemiec z Fortis klient ma pewność najwyższego profesjonalizmu. Przed przeprowadzką omówione i zaplanowane zostają szczegóły tak, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. Firma zajmuje się także pakowaniem, demontażem oraz zabezpieczeniem przewożonego towaru. Oprócz załadunku i bezpiecznego transportu na miejsce Fortis zajmie się także wypakowaniem i montażem mebli na miejscu docelowym. Pomocą służy także na polu wypełniania koniecznej dokumentacji transportowej.

Ile może kosztować przeprowadzka z Polski do Niemiec?

Przeprowadzka do Niemiec to wymagające zadanie, któremu firma Fortis jest w stanie podołać. Ceny przeprowadzki na trasie Polska – Niemcy są uzależnione od charakteru oferowanej usługi, miejsca przeznaczenia a także oczekiwań klienta. Szczegóły są ustalane indywidualnie. Klienci mogą spodziewać się atrakcyjnych cen oraz jasnych i przejrzystych informacji, ponieważ Fortis celuje w dbaniu o najwyższą jakość oferowanych rozwiązań i przejrzystość umowy.

Zleć nam przeprowadzkę