Przeprowadzki z Anglii do Polski

Wstąpienie Polski do Unii Europejskiej stało się krokiem przełomowym dla kraju i jego obywateli. Europejski rynek pracy otworzył się i dał Polakom wiele nowych możliwości. Emigracja zarobkowa rozpoczęła nowy rozdział w życiu wielu ludzi, którzy porzucili kraj tymczasowo bądź na stałe i skorzystali z szansy danej przez Unię Europejską. Jak pokazują dane statystyczne, jednym z najpopularniejszym kierunków emigracji zarobkowej stała się Anglia. Liczba Polaków tam wyjeżdżających na stałe nieustannie rośnie i nic nie wskazuje, aby trend ten uległ zmniejszeniu. Wraz z nową społeczną sytuacją zaistniały kolejne zmiany, do których należy rozrost usług przeprowadzkowych i transportowych. Przeprowadzka Polska – Anglia stała się przez to dla wielu osób kwestią nurtującą.

Przeprowadzka z Polski do Anglii z pomocą firmy Fortis przeprowadzki

W realizacji nowego życiowego planu pomaga firma Fortis przeprowadzki. Fortis świadczy usługi związane z przeprowadzką z Polski do Anglii i zważywszy na liczbę wyjeżdżających osób ma na tej trasie duże doświadczenie. Wykonywane przez Fortis usługi obejmują szczegółowe zaplanowanie i omówienie przeprowadzki z klientem, aby realizacja zlecenia przebiegała zgodnie z jego oczekiwaniami. Firma dba o pakowanie, demontaż i niezbędne zabezpieczenie mebli i wskazanego mienia klienta. Posiada flotę samochodów transportowych i ciężarowych, które są przystosowane do długich tras. Ponadto, firma świadczy kompleksową wycenę zlecenia, bezpieczny transport ładunku oraz wypakowanie i montaż mebli w miejscu docelowym. Fortis zapewnia również fachową pomoc przy wypełnianiu koniecznych dokumentów przy transporcie międzynarodowym.

Przeprowadzka międzynarodowa jest szeroko zakrojonym przedsięwzięciem, dlatego Fortis kładzie nacisk na niezawodność sprzętu i kadry. Firma wykorzystuje ciężarówki o masie do 3,5 tony przystosowane do przewożenia mebli i pozostałych sprzętów. Flota jest regularnie serwisowana, a znajdująca się na pokładach nawigacja posiada aktualne mapy Polski i Europy – wszystko po to, aby zniwelować utrudnienia i związane z tym opóźnienia. Udana przeprowadzka do Anglii nie może się oczywiście obyć bez wykwalifikowanego i niezawodnego zespołu pracowników. Dodatkowym zabezpieczeniem podczas przeprowadzki jest ubezpieczenie finansowe od uszkodzeń i zagubienia obejmujące całość dobytku.

Cena przeprowadzki z Polski do Anglii

Koszty przeprowadzki z Polski do Anglii zależą od indywidualnego charakteru usługi, miejsca docelowego przeznaczenia i od zakresu zlecenia oraz oczekiwań klienta. Niemniej cennik przeprowadzki nie będzie zaskoczeniem, gdyż Fortis dba o przekazywanie rzetelnych i jasnych informacji, które mają wpływ na ustalenia i plan realizacji przedsięwzięcia.

Zleć nam przeprowadzkę