Przeprowadzki z Austrii do Polski

Polska jest członkiem Unii Europejskiej. To diametralnie zmieniło perspektywę Polaków, którzy teraz mogą swobodnie pracować za granicą. Do wyboru jest wiele państw. Niektóre cieszą się większą popularnością, a inne mniejszą. Wśród tych cieszących się dużą popularnością na pewno znajduje się Austria, która tak naprawdę jest tylko 10 godzin drogi z Polski.

Austria to kraj nowoczesny i majętny. To także miejsce, w którym stopa życia jest wysoka. Najlepiej o tym świadczy to, że stolica kraju Wiedeń w rankingu miast z najwyższym poziomem życia na świecie zajęła drugie miejsce za Melbourne w Australii. Wielu Polaków dostrzega ten aspekt sytuacji i coraz częściej nie tylko decyduje się na pracę tymczasową w Austrii, ale po prostu chce tam zostać na stałe.

Przeprowadzka z Polski do Austrii z pomocą firmy Fortis

Taka decyzja pociąga za sobą konieczność dobrego zaplanowania i zorganizowania przeprowadzki Polska – Austria. Aby to zrobić należy zacząć od znalezienia odpowiedniej firmy. Fortis to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w tego typu usługach oferując profesjonalną pomoc na wypadek przeprowadzki.

Fortis przeprowadzki to firma z doświadczeniem, możliwościami i kompetencjami. Fortis posiada nowoczesną flotę samochodów ciężarowych i transportowych. To właśnie ona pozwala na sprawny przewóz ruchomości i dobytku. Samochody są przystosowane do celów przeprowadzek a także do pokonywania dużych dystansów. Co istotne, poddawane są regularnemu serwisowaniu, a także posiadają nowoczesną nawigację satelitarną. Fortis dba o maksymalizację bezpieczeństwa przewożonych rzeczy, a wyżej wspomniane środki to umożliwiają.

Firma Fortis oferuje kompleksowe przeprowadzki na trasie Polska – Austria

Oferta firmy ma charakter całościowy. Oznacza to, że klient może w przypadku przeprowadzki liczyć na pełną pomoc. Będzie ona dotyczyć dokumentacji do transportu międzynarodowego, załadunku oraz pakowania. Usługi obejmują bezpieczny wyładunek oraz montaż rzeczy na miejscu. Wszystkie zadania są realizowane przez wykwalifikowanych pracowników, którzy kładą nacisk na najwyższe bezpieczeństwo.

Fortis to profesjonalizm w każdym calu. Firma stara się oferować swoim klientom rozwiązania w sposób elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Tylko takie podejście pozwala na usatysfakcjonowanie każdego zleceniodawcy. Indywidualnie ustalane są również koszty usług przeprowadzkowych. Zależą one od takich czynników jak zakres usług, odległość, gabaryty etc.

Ceny przeprowadzki Austria – Polska

Koszty przeprowadzki z Polski do Austrii są ustalane indywidualnie z każdym klientem ze względu na specyfikę zlecenia. Ze strony Fortis gwarantujemy rzetelną wycenę oraz przejrzystość umowy. Jeśli szykuje się nam przeprowadzka do Austrii to Fortis jest partnerem, który nie tylko zapewni bezpieczny przewóz, ale też dostarczy usługi za sprawą których cały proces wyda nam się ekspresowy i wygodny.

Zleć nam przeprowadzkę