Przeprowadzki Bełchatów

Bełchatów jest to miasto położone w środkowej Polsce, w odległości około 50 kilometrów od Łodzi. Liczba ludności miasta kształtuje się na poziomie 60 tysięcy. W odległości około 10 kilometrów od miasta znajduje się największe w Polsce zagłębie paliwowo-energetyczne, w skład którego wchodzą kopalnia węgla brunatnego oraz elektrownia.

Co firma Fortis oferuje mieszkańcom Bełchatowa?

W 2011 roku firma Fortis przeprowadzki poszerzyła swoją ofertę o usługi przeprowadzkowe realizowane na terenie Bełchatowa. Oferta firmy zawiera zarówno przeprowadzki dedykowane do klientów indywidualnych(przeprowadzki kawalerek, mieszkań, bloków) jak i przeprowadzki skierowane do klientów biznesowych(przeprowadzki biur, powierzchni magazynowych). Mieszkańcy Bełchatowa zazwyczaj decydują się na wybór firmy Fortis przeprowadzki podczas realizacji większych i bardziej nietypowych zleceń, jest to spowodowane głównie przez niemożność wykonania tych zleceń przez mniejsze lokalne firmy transportowo-przeprowadzkowe. Jeśli mieszkaniec Bełchatowa zamierza zmienić miejsce zamieszkania, może spróbować zrealizować przeprowadzkę na własną rękę, wynajmując jedynie firmę transportową do przewiezienia Montaż i demontaż mebli. Jeśli jednak chciałby przetransportować pianino i szafę pancerną, bez pomocy profesjonalnej firmy przeprowadzkowej może mieć poważny problem.

Jak wygląda wycena przeprowadzki w Bełchatowie?

Z powodu dużej odległości pomiędzy Bełchatowem a Łodzią (50 kilometrów), firma Fortis nie oferuje bezpłatnej wyceny przeprowadzki, dlatego planując przeprowadzkę można umówić się na stawkę godzinową za wykonywaną usługę (stawka rozpoczyna się od 100 zł za godzinę pracy dwuosobowej ekipy przeprowadzkowej), należy jednak pamiętać, że do całości przeprowadzki zostanie doliczona dopłata za dojazd ekipy z Łodzi do Bełchatowa w wysokości 200 zł. Jeśli jednak planując przeprowadzkę chcesz poznać całkowite koszty jej realizacją, możesz skorzystać z opcji interaktywnej wyceny przeprowadzki. Interaktywna wycena przeprowadzki polega na wypełnieniu szczegółowego formularza kontaktowego, w formularzu należy uwzględnić ilość kartonów oraz mebli będących przedmiotem przeprowadzki.

Firma Fortis przeprowadzki posiada pakiet ubezpieczeń, nie tylko w trakcie samego transportu mienia klienta, ale również podczas jego znoszenia i wnoszenia w nowej lokalizacji.

Zleć nam przeprowadzkę