Przeprowadzki z Belgii do Polski

Polska jest w Wspólnocie Europejskiej od dobrych dziesięciu lat. W tym czasie bardzo wiele rzeczy uległo zmianie w naszym kraju. Po pierwsze, wejście do Unii Europejskiej zapewniło Polsce szansę na szybki rozwój cywilizacyjny. Po drugie, członkowstwo oznacza, że Polacy mogą korzystać z dobrodziejstw wspólnego rynku pracy. Jeśli chodzi o tę drugą kwestię to Polacy coraz częściej i chętniej decydują się na spróbowanie szczęścia w pracy za granicą.

Dlaczego Polacy chętnie przeprowadzają się do Belgii?

Ciekawym kierunkiem zarobkowym jest Belgia. Ten bogaty kraj Europy Północnej leży na styku kultury romańskiej i germańskiej. Sam posługuje się dwoma językami: flamandzkim i francuskim. Belgia oprócz walorów kulturowych i wysokiej stopy życia jest także świetnym rynkiem pracy zarówno jeśli chodzi o pracę tymczasową jak i na stałe.

Praca w Belgii wiąże się oczywiście z koniecznością zorganizowania odpowiedniego lokum. Tego nie da się zaś zrobić bez posiadania obok naszego dobytku i ruchomości. Przewożenie rzeczy autokarem mija się z celem poza tym nie wszystko uda nam się w ten sposób przewieźć. Dlatego też dużo łatwiej i przede wszystkim wygodniej jest nawiązać współpracę z firmą przeprowadzką. Jeśli myślimy o emigracji do Belgii to takie rozwiązanie jest optymalne.

Fortis przeprowadzki to firma, która świadczy tego typu usługi. Zapewnia kompleksową obsługę przeprowadzkową dla osób, które chciałyby przenieść się do tego kraju. Fortis to nowoczesna flota pojazdów, w której są ciężarówki (do 3,5 tony) oraz samochody transportowe. Każdy z nich jest dostosowany do długich podróży. Pojazdy posiadają nowoczesne nawigacje oraz są regularnie poddawane serwisowaniu. To wszystko zapewnia najwyższą efektywność i bezpieczeństwo.

Przeprowadzka na trasie Polska – Belgia z firmą Fortis przeprowadzki.

Przeprowadzka na trasie Polska-Belgia nie może się obyć bez troski o bezpieczeństwo. Firma Fortis dba o nie już na etapie planowania przeprowadzki. Jest w stanie zająć się całym procesem począwszy od załadunku i zabezpieczenia przewożonych rzecz aż po ich rozładunek i montaż na miejscu. Cały proces związany z załadunkiem, zabezpieczeniem, transportem i rozładunkiem wykorzystuje najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania dostępne na rynku.

Fortis oprócz świetnej floty i kompleksowego podejścia do tematu posiada także wykwalifikowany zespół pracowników, który jest gwarantem pewności. Dzięki temu klient może spać spokojnie i być pewny, że jego rzeczy zostaną dowiezione na miejsce bez żadnych uszkodzeń. Oferujemy także pomoc w zakresie dokumentacji związanej z transportem międzynarodowym.

Cennik przeprowadzki Polska-Belgia

Przeprowadzka do Belgii z Fortis to atrakcyjne ceny i indywidualnie ustalane szczegóły. Jesteśmy elastyczni a nasze propozycje, oferty i rozwiązania oferujemy tak, aby dopasować się w satysfakcjonujący sposób do oczekiwań naszych partnerów. Ze względu na to, że każde zlecenie jest inne, dokładna wycena jest podawana po konsultacji telefonicznej albo spotkaniu.

Zleć nam przeprowadzkę