Przeprowadzki na trasie Czechy – Polska

Wejście do Unii Europejskiej to dla Polski wielkie wydarzenie. Jesteśmy członkami Wspólnoty od 2004 roku i od tego czasu bardzo wiele rzeczy w naszym kraju zmieniło się na lepsze. Unia Europejska to nie tylko wsparcie finansowe, ale także otwarty rynek pracy. Możemy dzięki temu wybierać pracę w Niemczech, Anglii czy Holandii. Możemy także zdecydować się na pracę u naszych południowych sąsiadów czyli w Czechach.

Dlaczego Polacy przeprowadzają się do Czech?

Czechy to dobrze prosperujący kraj, który wciąż cieszy się wyższym poziomem życia niż Polska. Jest to ciekawy kierunek emigracji zarobkowej zważywszy nie tylko względy językowe, ale również kulturowe. Język czeski jest łatwy do nauczenia a kultura bliska naszej. To wszystko sprawia, że nasi południowy sąsiedzi mają dla Polaków wiele uroku, a przeprowadzki na teren Czech wcale nie są rzadkością.

Wejście do Unii Europejskiej i emigracja zarobkowa wytworzyły rynek przeprowadzek międzynarodowych. Dotyczy to także Republiki Czeskiej. Chcąc przeprowadzić się właśnie tam należy dobrze się do tego przygotować. Ważnym elementem przygotowań będzie z pewnością wybranie odpowiedniej firmy przeprowadzkowej wszak całego naszego dobytku nie ma sensu przewozić samemu. Jest to czasochłonne, wymaga wiele wysiłku a na dodatek nie wszystko uda nam się samemu zrobić.

Z pomocą przy przeprowadzce przychodzi Fortis. Przedsiębiorstwo to specjalista od przeprowadzek na terenie Europy, który ma w swojej ofercie także usługi przeprowadzkowe w kierunku Czech.

Przeprowadzka z Polski do Czech w wykonaniu firmy Fortis przeprowadzki

Firma oferuje całościowe podejście do takiej usługi jak przeprowadzka Polska – Czechy. Klient może skorzystać z pomocy w planowaniu całego procesu, ustalaniu harmonogramu, pakowaniu rzeczy w bezpieczny sposobu a także załadunku. Do tego dochodzi wyładunek na miejscu docelowym a także montaż rzeczy jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie wolno zapomnieć również o pomocy związane z dokumentacją transportu międzynarodowego. Jak widać usługi przeprowadzkowe w Fortis to nie tylko bezpieczny transport. Ten z kolei jest zapewniany dzięki świetnej flocie pojazdów oraz wykwalifikowanym pracownikom.

Flota pojazdów ciężarowych (do 3,5 tony) i transportowych to nowoczesne samochody, które są regularnie serwisowane. Każdy z samochodów jest wyposażony w nawigację satelitarną. Co więcej, samochody są przystosowane do długich tras. To wszystko powoduje, że klient, który zaufa firmie Fortis może liczyć na pełne bezpieczeństwo połączone ze sprawnym działaniem i uniknięciem zbędnych utrudnień.

Ile może kosztować przeprowadzka na trasie Polska – Czechy?

Koszt usług przeprowadzkowych do Czech zależą od tego na jakie konkretnie rozwiązania zdecyduje się dany klient. Zależą także od odległości i rozmiarów przeprowadzki. Fortis przeprowadzki stawia na elastyczność i otwartość na potrzeby klienta. Dzięki temu przeprowadzka do Czech może zostać zrealizowana w atrakcyjnej cenie i w taki sposób jaki satysfakcjonuje klienta.

Zleć nam przeprowadzkę