Przeprowadzki z Danii do Polski

Polska jako członek Unii Europejskiej może cieszyć się z szeregu przywileju. Nie dość, że udało nam się osiągnąć niebywały awans cywilizacyjny w ciągu ostatnich 10 lat, to jeszcze dzięki członkowstwu mamy dostęp do zagranicznych rynków pracy. To jest wielka szansa dla Polaków na wzbogacenie się.

Dania to bogaty kraj, który stoi na drodze do Skandynawii. Jest ona członkiem Unii Europejskiej i dlatego Polacy od przystąpienia naszego kraju do Wspólnoty mogą pracować również tam.

Dania to ziemia możliwości, które wystarczy tylko odpowiednio wykorzystać. Wielu Polaków robi to już teraz korzystając z możliwości jakie daje praca właśnie w tym miejscu. Emigracja zarobkowa do Danii może przybierać formę tymczasową lub stałą. To właśnie od niej zależy to czy zdecydujemy się na przeprowadzkę do tego kraju. Jeśli odpowiedź będzie twierdząca to najefektywniejszą metodą przeprowadzki będzie bez wątpienia skorzystanie z pomocy profesjonalistów.

Dlaczego warto zlecić przeprowadzkę z Polski do Danii firmie Fortis?

Fortis przeprowadzki to przedsiębiorstwo, które zajmuje się profesjonalnym transportem przeprowadzkowym. Firma nie oferuje jedynie przewozu rzeczy. Proponuje także szereg usług związanych z przewozem. W ofercie Klient znajdzie pakowanie rzeczy, załadunek oraz zabezpieczenie ładunku na czas podróży. Oprócz tego Fortis zapewnia wyładunek na miejscu docelowym a także montaż jeśli takowy będzie potrzebny (dotyczy to zwykle przewozu mebli). Przeprowadzka do Danii z firmą Fortis to pewność, że nasz dobytek zostanie dostarczony na miejsce o czasie a także w nienaruszonym stanie. Zadbają o to wykwalifikowani pracownicy.

Przedsiębiorstwo posiada bogatą flotę pojazdów. Znajdują się w niej zarówno pojazdy ciężarowe jak i transportowe. Maksymalna masa ciężarówek wynosi 3,5 tony. Takie możliwości sprawiają, że Fortis jest w stanie zająć się nawet najbardziej wymagającymi przeprowadzkami. Warto w tym miejscu podkreślić, że firma posiada samochody dostosowane do długich tras co jeszcze bardziej zwiększa efektywność i bezpieczeństwo. Nie wolno zapomnieć również o tym, że flota Fortis jest regularnie serwisowana a same pojazdy wyposażone w aktualną nawigację satelitarną.

Cena przeprowadzki do Danii

Koszty przeprowadzki międzynarodowej do Danii są liczone w zależności od dystansu pokonanego przez ekipę, ilości dobytku przewożonego oraz ewentualnych trudności przy pakowaniu mebli (fortepiana, sejfy itp). Najprostszym sposobem uzyskania rzetelnej wyceny jest skontaktowanie się z nami i opisanie swojego zlecenia.

Połączenie nowoczesnego sprzętu, doświadczenia i kwalifikacji pracowników a także odpowiedniego, kompleksowego podejścia do wykonywanych usług sprawia, że Fortis jest idealnym partnerem przeprowadzkowym na duże dystanse. Przeprowadzka Polska – Dania z nami zostanie zrealizowana profesjonalnie i bardzo sprawnie.

Zleć nam przeprowadzkę