Przeprowadzki na trasie Finlandia – Polska

Unia Europejska od 10 lat jest naturalnym środowiskiem Polaków. Członkowstwo przyniosło naszemu państwu wiele korzyści. Najlepiej odczuwają to osoby, które dzięki uczestnictwu we Wspólnocie mogą swobodnie pracować za granicami kraju.

Emigracja zarobkowa to poważne zjawisko. Jak szacuje GUS ponad 2 miliony Polaków pracuje poza Polską. Niektórzy pracują tylko tymczasowo, inni z kolei decydują się na emigrację stałą. Wśród najchętniej wybieranych krajów są Wielka Brytania i Niemcy. To nie oznacza jednak, że Polacy nie wybierają innych miejsc docelowych jak choćby Finlandii. Ten kraj wydaje się być szczególnie interesujący z tego względu, że posiada stabilną i nowoczesną gospodarkę. Finlandia to kraj skandynawski, który może pochwalić się także wysokim poziomem życia.

Wzrost emigracji zarobkowej odbija się bezpośrednio na rozwoju rynku usług przeprowadzkowych. Wynika to stąd, że coraz więcej potrzebuje przewieźć swoje rzeczy za granicę. W takich zadaniach najlepiej sprawdzają się profesjonalne firmy takie jak Fortis przeprowadzki.

Przeprowadzka na trasie Polska Finlandia z firmą Fortis

Fortis to firma, która dysponuje interesującą ofertą oraz dużymi możliwościami. Z jej pomocą przeprowadzka do Finlandii nie będzie stanowić większego wyzwania. Firma zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę. Zaczyna się ona na poziomie dokumentacji przewozowej po czym przechodzi w planowanie i harmonogram a także załadunek i pakowanie. Kolejnym, naturalnym etapem jest transport. Na końcu, w miejscu docelowym pracownicy firmy są w stanie zająć się rozładunek oraz montażem dobytku (np. mebli). Całościowe podejście jest gwarantem osiągnięcia jak najlepszych efektów praktycznych. Klient może wybrać swobodnie zakres obsług przeprowadzkowej decydując się na usługi, które są mu potrzebne.

Oprócz całościowego podejścia do organizacji przeprowadzek Fortis gwarantuje pełne bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Jest ono wynikiem posiadania nowoczesnej floty pojazdów. W jej skład wchodzą samochody ciężarowe (o masie do 3,5 tony) a także samochody transportowe. Pojazdy są dostosowane do długich podróży. Wyposażono je również w odpowiednią nawigację satelitarną, która pozwala na efektywne dotarcie do celu i uniknięcie utrudnień i opóźnień.

Ile może kosztować przeprowadzka do Finlandii?

Ceny usług przeprowadzkowych na trasie Polska – Finlandia są ustalanie indywidualnie z klientem. Jest to rozwiązanie, które pozwala dostosować ofertę do wymagania i oczekiwań klienta. Jednocześnie Fortis zapewnia konkurencyjne ceny i dużą elastyczność.

Zleć nam przeprowadzkę