Przeprowadzki z Hiszpanii do Polski

Wejście do Unii Europejskiej było bardzo ważnym wydarzeniem w historii Polski. Od 2004 roku jesteśmy członkiem tej organizacji i bardzo dobrze widać, że jest to dla nas korzystne. Unia Europejska daje Polsce większe możliwości rozwoju, a obywatelom możliwość pracowania za granicą.

Dlaczego Polacy chętnie przeprowadzają się do Hiszpanii?

Polacy korzystają z możliwości pracy za granicą. Mają duży wybór ponieważ szereg krajów Wspólnoty stoi przed nimi otworem. Takim krajem jest Hiszpania. Ten kraj położony na półwyspie Iberyjskim to ponad 40 milionów mieszkańców, wysoki poziom życia i świetny klimat. Mimo ostatnich perturbacji ekonomicznych gospodarka Hiszpanii zaczyna się dalej rozwijać, co jest dobrym sygnałem dla Polaków, że warto tam wyjechać. Emigracja tymczasowa czy na stałe będzie się wiązać z koniecznością uzyskania odpowiedniego transportu.

Chcąc wyjechać do Hiszpanii, czyli w zasadzie pokonać całą Europę niezbędna będzie pomoc ze strony profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Takim profesjonalistą jest Fortis przeprowadzki. Przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne usługi przeprowadzkowe dla klientów, którzy są zainteresowani przewiezieniem swojego dobytu na półwysep Iberyjski do Hiszpanii.

Przeprowadzka na trasie Polska – Hiszpania z pomocą firmy Fortis.

Fortis posiada nowoczesną i dostosowaną do potrzeb współczesnego klienta ofertę. Jej podstawowym punktem jest kompleksowe podejście do usług przeprowadzkowych. Oznacza to, że klient może liczyć na pomoc nie tylko związaną z transportem rzeczy, ale także z takimi czynnościami jak planowanie, załadunek, bezpieczne pakowanie, rozładunek a nawet montaż na miejscu docelowym. Takie całościowe podejście sprawia, że tak dalekiej przeprowadzki można nawet nie odczuć. Dla wielu klientów będzie to więc sytuacja idealna.

Przedsiębiorstwo dysponuje odpowiednim sprzętem, który sprawia, że przeprowadzka do Hiszpanii jest szybka i nie wiąże się z utrudnieniami. Flota składa się z nowych i stale serwisowanych pojazdów ciężarowych (do 3,5 tony) a także pojazdów transportowych. Taki stan rzeczy daje duże możliwości praktyczne i pozwala wyjść naprzeciw potrzebom różnych klientów. Samochody wyposażone są w nawigację satelitarną z aktualnymi mapami. Są również dostosowane do dalekich podróży co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa przewożonych rzeczy.

Przeprowadzka Hiszpania – Polska: cennik

Przeprowadzka Polska – Hiszpania wymaga dobrej koordynacji i monitorowania. To gwarantują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy firmy Fortis. Koszty przeprowadzki są uzależnione od odległości jaką ma pokonać samochód, a także od zakresu usług jakim jest zainteresowany klient. Są tu uwzględniane również specjalne wymagania klienta.

Fortis to partner elastyczny i profesjonalny, dzięki któremu przeprowadzka na półwysep Iberyjski będzie prostsza niż myślisz.

Zleć nam przeprowadzkę