Przeprowadzki Łask

Łask jest to miasto w województwie Łódzkim, liczące około 18 500 mieszkańców, miasto jest położone w odległości około 35 kilometrów od Łodzi, w mieście znajduje się jednostka wojskowa, a w okolicach 32 baza lotnicza oraz inne obiekty wojskowe.

Dlaczego warto powierzyć przeprowadzkę firmie Fortis?

Firma Fortis przeprowadzki świadczy profesjonalne usługi relokacyjne ta terenie Łasku od 2011 roku, głównym powodem wejścia na ten rynek był brak firm konkurencyjnych. W mieście liczącym zaledwie 18 500 mieszkańców, zbyt mało osób zmienia miejsce zamieszkania, więc utrzymywanie profesjonalnej firmy przeprowadzkowej jest nie rentowne. Co prawda w lokalnej prasie pojawia się kilka ogłoszeń firm oferujących usługi przeprowadzkowe, lecz w rzeczywistości są to firmy, których domeną działania jest transport a przeprowadzki traktują jako usługi dodatkowe, z powodu małej ilości realizacji oraz zatrudniania do pomocy przy przeprowadzce przypadkowych osób oferta tych firm nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem.

Oferta firmy Fortis przeprowadzki skierowana do mieszkańców Łasku obejmuje zarówno przeprowadzki klientów indywidualnych jak i biznesowych. Z powodu znajdowania się w Łasku jednostki wojskowej, firma Fortis przeprowadzki oferuje również specjalną ofertę odnośnie przeprowadzek wojskowych.

Jak wygląda wycena przeprowadzki w Łasku?

Firma Fortis przeprowadzki oferuje swoim klientom z Łasku dwie możliwości rozliczenia usługi przeprowadzkowej. Pierwszą z nich jest umówienie się na stawkę godzinową za wykonanie usługi przeprowadzkowej, stawki rozpoczynają się od 100 zł za godzinę pracy dwuosobowej ekipy przeprowadzkowej (naliczane minimum za dwie pierwsze rozpoczęte godziny). Dodatkowo do całości ceny usługi doliczane jest 150 zł za przejazd ekipy przeprowadzkowej z Łodzi do Łasku. Drugą możliwością jest wypełnienie formularza kontaktowego. Formularz stworzony został przez specjalistów z firmy Fortis przeprowadzki, w celu umożliwienia klientom firmy interaktywnej wyceny przeprowadzki.

Mieszkańcy Łasku, zmieniający miejsce zamieszkania mogą spróbować zrealizować przeprowadzkę z pomocą lokalnej firmy transportowej, nieposiadającej niezbędnych ubezpieczeń i doświadczenia w branży, lub też skorzystać z profesjonalnych usług przeprowadzkowych świadczonych przez firmę Fortis.

Zleć nam przeprowadzkę