Przeprowadzki na trasie Luksemburg – Polska

Wejście do Unii Europejskiej było ważnym wydarzeniem w historii Polski. Od 2004 roku Polska jest członkiem tej organizacji i dzięki temu jest w stanie się szybciej rozwijać. Wejście do Wspólnoty to jednak nie tylko okazja do rozwój kraju, ale także większe szansy dla jego obywateli. Wiąże się to przede wszystkim z emigracją zarobkową. Jest to coraz powszechniejszy proces, a jak pokazują statystyki przybiera ona duży rozmiary. Według GUS za granicą pracuje już ponad 2 miliony Polaków.

Większa emigracja zarobkowa to większe zapotrzebowanie na usługi transportowe. W tej kategorii znajdziemy zaś usługi przeprowadzek międzynarodowych. Polacy pracujący w Niemczech, Luksemburgu czy Holandii nierzadko decydują się na pozostanie w tych krajach, to zaś wiąże się z potrzebom przewiezienia ich dobytku. W takiej sytuacji najefektywniejszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z firmą przeprowadzkową.

Przeprowadzka do Luksemburga z firmą Fortis przeprowadzki

Fortis przeprowadzki to przedsiębiorstwo, które ma w swojej ofercie przeprowadzki do krajów Unii Europejskiej i nie tylko. Firma ma doświadczenie i odpowiednie możliwości pozwalające jej na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Jeśli interesuje nas przeprowadzka do Luksemburga, czyli bogatego kraju w centrum Europy, to usługi Fortis będą strzałem w dziesiątkę.

Firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów. Składa się ona z samochodów ciężarowych i transportowych. Pozwalają one na przewożenie ładunków o różnej masie i gabarytach. Dzięki temu poradzą sobie nawet ze zleceniami specjalnymi. Samochody są stale serwisowane. Na ich wyposażeniu znajduje się nowoczesna nawigacja satelitarna tak, aby czas przewozu był optymalnie szybki.

Przedsiębiorstwo Fortis oferuje nie tylko bezpieczny transport do Luksemburga. Wiedząc, że przeprowadzka to więcej niż transport ma w swojej ofercie wszystkie kompleksowe usługi związane z nią. Mamy tu na myśli załadunek i rozładunek, pakowanie a także montaż rzeczy na miejscu. Wszystkie czynności są wykonywane z troską, sprawnie i dokładnie przez wykwalifikowanych pracowników. Fortis służy również pomocą w kwestii dokumentacji transportowej. Nowoczesne podejście do potrzeb klienta, wysokiej jakości usługi oraz efektywne działanie – tak przedstawia się oferta firmy Fortis.

Przeprowadzka do Luksemburga: cena realizacji

Przeprowadzka Polska – Luksemburg z firmą Fortis to rozwiązanie optymalne tym bardziej, że przedsiębiorstwo ma dla swoich zleceniodawców elastyczne podejście (ceny są ustalane indywidualnie w zależności od oczekiwań i potrzeb klienta). Po kontaktcie telefonicznym albo wypełnieniu formularza na stronie kontakt i przedstawieniu swojego zlecenia, będziemy w stanie dokładniej podać koszty przeprowadzki do Luksemburga. Na samą cenę wpływa dystans do pokonania oraz ilość pracy ekipy przeprowadzkowej.

Zleć nam przeprowadzkę