Przeprowadzki z Norwegii do Polski

Unia Europejska sprawiła, że Polska a przede wszystkim możliwości Polaków diametralnie się zmieniły. Dzięki członkowstwu w tej ponadnarodowej strukturze Polacy mogą bez problemu pracować za granicą i cieszyć się z lepszych zarobków w innych krajach.

Możliwości pracy za granicą sprawiają, że Polacy mogą śmiało przebierać. Dotyczy to także takiego kraju jak Norwegia, który członkiem Unii Europejskiej nie jest, ale za to ma otwarty rynek pracy. Z tego Polacy mogą korzystać i jak pokazują statystyki chętnie korzystają.

Norwegia to jeden z trzech najbogatszych krajów na świecie. Stopa życia w tym kraju jest bardzo wysoka, co przekłada się na o wiele wyższe zarobki niż w Polsce. Zauważyło to już dawno wielu Polaków, którzy zdecydowali się na tymczasową emigrację zarobkową do tego kraju lub emigrację na stałe.

Jakiej emigracji byśmy nie wybrali Norwegia jest daleko od Polski, a nie sposób przecież w niej żyć bez własnych rzeczy. Tutaj z pomocą przychodzą usługi przeprowadzkowe obejmują także zagranicę. Celuje w nich firma Fortis przeprowadzki.

Fortis to przede wszystkim profesjonalizm, który wynika ze świetnej floty, znakomitych pracowników i odpowiedniej strategii realizacji zleceń. Fortis przeprowadzki dysponuje bogatą flotą nowoczesnych samochodów transportowych i ciężarowych (do 3,5 tony). Te pojazdy są dostosowane do pokonywania długich dystansów, więc nie ma najmniejszych obaw o bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Szybkość i uniknięcie utrudnień zapewnia z kolei aktualna nawigacja satelitarna zainstalowana w każdym wykorzystywanym pojeździe.

Przeprowadzka na trasie Polska – Norwegia z firmą Fortis przeprowadzki

Przeprowadzka Polska – Norwegia będzie z pewnością ułatwiona dzięki wykwalifikowanemu zespołowi pracowniczemu. Pracownicy Fortis zadbają o wszystkie aspekty tego procesu. W tym miejscu przechodzi do kluczowego elementu oferty firmy Fortis, czyli strategicznej realizacji zleceń. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe podejście, które wyraża się w proponowaniu Klientom wszystkich istotnych usług począwszy od zaplanowania przeprowadzki, poprzez pakowanie i załadunek, na montażu rzeczy na miejscu kończąc.Przeprowadzka do Norwegii z racji na odległość to nie przelewki. Priorytetem jest tutaj bezpieczeństwo. To zaś jest w stanie zapewnić tylko odpowiednie zabezpieczenie transportowanych rzeczy, a także troska o nie na każdym etapie podróży. Fortis jest to w stanie zapewnić swoim Klientom.

Ile może kosztować przeprowadzka do Norwegii?

Ceny przeprowadzek do Norwegii są ustalane w Fortis indywidualnie i elastycznie dla klienta. Koszty zależą od gabarytów przeprowadzki, jej skali a także pożądanego zakresu usług. Rolę odgrywa także pokonywany dystans i specjalne oczekiwania Klienta. W tej materii przedsiębiorstwo Fortis odznacza się elastycznością i konkurencyjnością.

Zleć nam przeprowadzkę