Warning: Use of undefined constant simple_breadcrumb - assumed 'simple_breadcrumb' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fortis1/domains/fortis-przeprowadzki.pl/public_html/wp-content/themes/fortis/template-parts/content-page.php on line 22

Przeprowadzki Pabianice

Pabianice jest to drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w aglomeracji Łódzkiej (liczy, bowiem prawie 70 tys. mieszkańców). W mieście dominuje przemysł lekki, lecz coraz ważniejsze miejsce w strukturze gałęziowej zajmuje przemysł farmaceutyczny (zakłady Polfarma i Afolofarm), przemysł spożywczy (zakłady mięsne Pamso SA) oraz elektromaszynowy (fabryka Philips). Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku, Pabianice rozpoczęły gwałtowny wzrost gospodarczy, głównie dzięki korzystaniu z funduszy Unijnych umożliwiających rozwój małych miejscowości. Dzięki temu w Pabianicach buduje się coraz więcej, to z kolei przekłada się na większe zapotrzebowanie na usługi przeprowadzkowe. W mieście jednak nie było profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, dlatego w 2011 roku, Dawid Rutkowski (właściciel firmy Fortis przeprowadzki), podjął decyzję o poszerzeniu swojej oferty o przeprowadzki Pabianice.

Co firma Fortis oferuje mieszkańcom Pabianic?

Oferta przedsiębiorstwa Fortis przeprowadzki nie ogranicza się jedynie do realizacji przeprowadzek skierowanych do klientów indywidualnych, (czyli mieszkańców Pabianic zmieniających miejsce zamieszkania), lecz obejmuje również przeprowadzki klientów biznesowych, (czyli przeprowadzki biur, instytucji oraz powierzchni magazynowych). FirmaFortis przeprowadzki swoim Pabianickim klientom oferuje darmową wycenę przeprowadzki, oznacza to, że przedstawiciel handlowy w ciągu dwóch dni roboczych od daty zgłoszenia przyjeżdża pod wskazany w Pabianicach adres i dokonuje wyceny przeprowadzki. Wycena polega na dokonaniu spisu wszystkich przedmiotów podlegających przeprowadzce.

Przeprowadzki Pabianice – ile to może kosztować?

Mieszkańcy Pabianic niemający czasu na spotkania z przedstawicielem firmy Fortis, mogą umówić się telefonicznie na wykonanie usługi. Wystarczy zadzwonić do biura a konsultant przeprowadzkowy, poda szczegółowy zakres dotyczący realizacji przeprowadzki oraz stawkę cenową za wykonywaną usługę. Stawki godzinowe rozpoczynają się od 80 zł za godzinę pracy dwuosobowej ekipy, która dysponuje samochodem o zabudowie kontenerowej 20 metrów sześciennych. Dodatkowo do końcowej ceny przeprowadzki doliczana jest opłata za wyjazd poza granice administracyjne miasta Łodzi, opłata ta wynosi 50 zł. Oznacza to, że ceny przeprowadzek na terenie Pabianic rozpoczynają się od 210 zł.

Mieszkańcy Pabianic planujący przeprowadzkę muszą wybrać, czy zlecić usługę przeprowadzkową lokalnej firmie transportowej a kwestie zniesienia, wniesienia i zabezpieczenia mebli wykonać z pomocą przyjaciół (na pierwszy rzut oka to rozwiązanie wydaje się być korzystniejsze cenowo, lecz wcale nie musi być, jeśli na przykład w trakcie transportu uszkodzimy część mebli), czy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, która posiada pełen pakiet ubezpieczeń, dzięki czemu może bezpiecznie przeprowadzić ich przez cały proces przeprowadzki.

Zleć nam przeprowadzkę