Warning: Use of undefined constant simple_breadcrumb - assumed 'simple_breadcrumb' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fortis1/domains/fortis-przeprowadzki.pl/public_html/wp-content/themes/fortis/template-parts/content-page.php on line 22

Przeprowadzki Sieradz

Sieradz jest to miasto i gmina w województwie Łódzkim, według danych z 31 grudnia 2009 miasto liczyło 43 612 mieszkańców. W Sieradzu ulokowane są dwie duże firmy mianowicie firma farmaceutyczna „Medana” oraz firma produkująca beton komórkowy „Ytong” Odległość między Sieradzem a Łodziom wynosi około 65 km. Firma Fortis świadczy usługi przeprowadzkowe w Sieradzu od 2011 roku.

Jak wygląda wycena przeprowadzki w Sieradzu?

Mieszkańcy Sieradza zmieniając miejsce zamieszkania mogą umówić się telefonicznie z konsultantem przeprowadzkowym na stawkę godzinową za wykonywaną usługę, lub skorzystać z opcji interaktywnej wyceny przeprowadzki. W przypadku wyboru rozliczenia w formie stawki godzinowej koszty wynajęcia dwuosobowej ekipy przeprowadzkowej wynoszą 100 zł za godzinę. Dodatkowo do końcowej ceny przeprowadzki doliczana jest dopłata w wysokości 250 zł za dojazd ekipy przeprowadzkowej z Łodzi do Sieradza. W przypadku wyboru interaktywnej wyceny do klienta wysyłany zostaje formularz przeprowadzkowy, jego wypełnienie umożliwia oszacowanie kosztów przeprowadzki. Z powodu zbyt dużej odległości między Sieradzem a Łodzią firma Fortis przeprowadzki nie oferuje bezpłatnej wyceny przeprowadzki na terenie Sieradza.

Strategia firmy Fortis przeprowadzki opiera się na prostych zasadach są to:

  • Uczciwość – firma nigdy nie zmienia ceny oraz warunków realizacji przeprowadzki
  • Profesjonalizm – firma zatrudnia jedynie pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży przeprowadzkowej
  • Rzetelność – pracownicy firmy skrupulatnie wywiązują się z powierzonych zadań

Zleć nam przeprowadzkę