Przeprowadzki Skierniewice

Skierniewice jest to miasto na prawach powiatu położone w połowie drogi między Łodzią a Warszawą. Według danych z 10 stycznia 2012 roku miasto liczy 49 478 mieszkańców. Firma Fortis usługi przeprowadzkowe w Skierniewicach świadczy od kwietnia 2011 roku, do tego czasu w Skierniewicach nie było profesjonalnej firm przeprowadzkowej, w związku z tym mieszkańcy Skierniewic zmieniający miejsce zamieszkania mogli zrealizować przeprowadzkę na dwa sposoby.

Jak dawniej realizowano przeprowadzki w Skierniewicach?

Pierwszym z nich była realizacja przeprowadzki „na własną rękę” czyli z pomocą niedoświadczonych znajomych znosili i wnosili meble. Cała forma organizacji przeprowadzki, zabezpieczenie, montaż i demontaż mebli oraz zakup kartonów pozostawała po stronie osoby zmieniającej miejsce zamieszkania. Znajomi pomagający podczas przeprowadzki nie ponosili odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia mebli, klatki schodowej oraz windy.

Druga formą realizacji przeprowadzki było wynajęcie mało profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Domeną działania tych firm był transport a przeprowadzki traktowały raczej jako usługi dodatkowe. Firmy te zatrudniałyprzypadkowych ludzi, niemających ani pojęcia ani doświadczenia umożliwiającego sprawne realizowanie przeprowadzki. Ponadto firmy te nie posiadały ubezpieczeń i nie brały odpowiedzialności za powierzone mienie.

Jak wygląda wycena przeprowadzki w Skierniewicach?

Mieszkańcy Skierniewic planujący przeprowadzkę z firmą Fortis Przeprowadzki mogą umówić się z konsultantem nastawkę godzinową za wykonywaną usługę przeprowadzkową, stawki godzinowe rozpoczynają się od 100 zł za godzinę pracy dwu osobowej ekipy przeprowadzkowej, do końcowej ceny przeprowadzki doliczana jest jednak opłata w wysokości 250 zł za przejazd ekipy przeprowadzkowej z Łodzi do Skierniewic. Możliwa jest również interaktywna wycena przeprowadzki w oparciu o formularz kontaktowy. Niestety z powodu zbyt dużej odległości między Łodzią a Skierniewicami firma Fortis przeprowadzki nie oferuje bezpłatnej wyceny przeprowadzki realizowanej przez przedstawiciela handlowego.

Zleć nam przeprowadzkę