Przeprowadzki na trasie Słowacja Polska

Otwarcie rynków pracy w Unii Europejskiej sprawiło, że wielu Polaków wyemigrowało do innych krajów Wspólnoty w celach zarobkowych. Jest to dość poważny proceder, bo jak pokazują dane Głównego Urzędu Statystycznego za granicą pracuje ponad 2 miliony Polaków. Wybierają oni albo emigrację tymczasową, albo stałą. Do najczęściej wybieranych miejsc do emigracji zalicza się Wielka Brytania, Niemcy i Holandia.

Otwarte rynki na terenie Wspólnoty to wielka szans dla Polaków, dzięki której mogą oni znacznie poprawić swoją sytuację finansową. Emigracja zarobkowa czy w formie tymczasowej czy stałej wiąże się zwykle z koniecznością przemeblowania swojego życia w sensie przenośnym i też dosłownym. Na tym dosłownym polu konieczna zaś jest pomoc profesjonalistów, w tym wypadku firmy specjalizującej się w usługach przeprowadzkowych.

Dlaczego warto zlecić przeprowadzkę z Polski na Słowację firmie Fortis?

Przedsiębiorstwo Fortis to doświadczenie i kompetencje jeśli chodzi o usługi przeprowadzkowe. Firma zajmuje się przeprowadzkami do różnych krajów Unii. Wśród nich jest też nasz południowy sąsiad, czyli Słowacja.Przeprowadzka na Słowację jest realizowana przez firmę Fortis z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i metod, które wpisują się w potrzeby i oczekiwania klienta.

Firma posiada odpowiednio szeroką flotę pojazdów, które mogą być wykorzystywane do większych i mniejszych przeprowadzek. Znajdują się w niej samochody ciężarowe i transportowe, które dostosowano do długich tras. Te pierwsze z masą do 3,5 tony. Wszystkie pojazdy są regularnie serwisowane i wyposażone w nowoczesną nawigację. Te czynniki wpływają na bezpieczeństwo transportu i terminowe dotarcie na miejsce docelowe. Przeprowadzka Polska – Słowacja nie była by możliwa, gdyby nie zespół wykwalifikowanych pracowników firmy Fortis. Zajmują się oni nie tylko transportem, ale również usługami związanymi z przenoszeniem rzeczy. W tym miejscu właśnie pojawia się jeden z kluczowym elementów usług firmy Fortis czyli kompleksowe podejście do przeprowadzek. Firma zapewnia pomoc przy dokumentacji, załadunku, pakowaniu a także rozładunku i montażu rzeczy na miejscu. Dzięki takiemu podejściu klient nie musi się niczym przejmować i praktycznie wszystkie obowiązki związane z przeprowadzką przekazuje w ręce profesjonalistów.

Ile może kosztować przeprowadzka na trasie Polska – Słowacja?

Fortis ma dla swoich klientów indywidualnie ustalane ceny usług relokacji mieszkań między krajami. Koszty przeprowadzki są wypadkową takich czynników jak jej rozmiary, odległość, plan działania, zakres świadczonych usług i inne. W tej materii przedsiębiorstwo wykazuje dużą elastycznością proponują swoim klientom tylko takie rozwiązania, które są skrojone na miarę klienta.

Zleć nam przeprowadzkę