Przeprowadzki z Szwajcarii do Polski

Polska jest już w Unii Europejskiej. Jest to bardzo dobra wiadomość ponieważ członkowstwo daje naszemu krajowi większe niż dotychczas możliwości. Odczuwają to szczególnie Polacy, którzy mogą z powodzeniem emigrować za pracą za granicę. Emigracja dotyczy oczywiście zwykle krajów Unii, ale nie zawsze co dobrze pokazuje casus Norwegii czy Szwajcarii.

Ten drugi kraj zasłużenie jest traktowany jako miejsce o jednym z najwyższych na świecie poziomów życia. Stabilna gospodarka, neutralność oraz duże możliwości sprawiają, że Szwajcaria wydaje się miejscem idealnym nie tylko do pracy, ale także do zamieszkania.

Jeśli jesteśmy tego zdania to czeka nas przeprowadzka do Szwajcarii. Dobrze jest w takiej sytuacji skontaktować się z profesjonalną firmą przeprowadzkową, która może nam zapewnić pomoc w tej poważnej kwestii.

Przeprowadzka do Szwajcarii z pomocą firmy Fortis.

Przykładem takiej firmy jest Fortis przeprowadzki. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom wysokiej jakości usługi przeprowadzkowe, w których skład wchodzi przewóz różnych towarów. Firma jest odpowiednio przygotowana do przewożenia rzeczy na duże dystanse. Posiada odpowiednią flotę samochodów dostosowanych do dużych dystansów. Flota składa się z pojazdów ciężarowych oraz transportowych. Pojazdy są regularnie serwisowane a także posiadają najnowszą nawigację satelitarną. Te wszystkie elementy razem wzięte powodują, że Fortis dostarcza rzeczy przeprowadzającego się klienta na miejsce bezpiecznie i szybko.

Usługi firmy mają charakter kompleksowy co oznacza, że zapewnia ona rozwiązania nie ograniczające się tylko do przewozu ruchomości klienta. Fortis to także profesjonalne planowanie przeprowadzki i działania związane z pakowaniem rzeczy oraz ich bezpiecznym załadunkiem. Na miejscu nasi pracownicy mogą się z kolei zająć rozładunek a nawet montażem mebli lub innych rzeczy. W ten sposób przeprowadzka Polska – Szwajcaria może zostać zrealizowana całościowo tak, że klient tylko zleci wykonanie określonych działań i więcej nie będzie musiał przejmować się żadnymi rzeczami. W ramach całościowej obsługi Fortis zapewnia też pomoc z dokumentacją transportu międzynarodowego.

Koszty przeprowadzki do Szwajcarii

Przeprowadzka za granicę to spore wyzwanie. Fortis oprócz wyżej wspomnianych efektywnych rozwiązań oferuje także elastyczność i indywidualne podejście jeśli chodzi o cenę przeprowadzki międzynarodowej. Koszty przeprowadzki ustala się indywidualnie w zależności od tego jakie rozwiązania wybierze klient. Są one jednocześnie zawsze dopasowywane tak, aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji zleceniodawcy.

Zleć nam przeprowadzkę