Warning: Use of undefined constant simple_breadcrumb - assumed 'simple_breadcrumb' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fortis1/domains/fortis-przeprowadzki.pl/public_html/wp-content/themes/fortis/template-parts/content-page.php on line 22

Przeprowadzki Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki jest to szóste, co do wielkości, a czwarte, co do ludności miasto w województwie Łódzkim. Według danych z 30 czerwca 2010 roku miasto miało 65 375 mieszkańców. Po roku 1990 miasto zaczęło podupadać, upadła większość zakładów przemysłowych a pozostały po nich jedynie puste budynki. Kluczowym w historii Tomaszowa Mazowieckiego okazał się moment przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, dzięki możliwością korzystania z Unijnych dotacji miasto zaczęło ponownie się rozwijać.

Firma Fortis przeprowadzki swoje usługi na rynku Tomaszowskim świadczy od 2011, głównym powodem wejścia na ten rynek był brak konkurencyjnych firm przeprowadzkowych. W Tomaszowie Mazowieckim nie było profesjonalnej firmy relokacyjnej, ponieważ rynek przeprowadzkowy w tym mieście jest zbyt mały, aby rentowne było utrzymywanie firmy relokacyjnej.

Jak wygląda wycena przeprowadzki w Tomaszowie Mazowieckim?

Firma Fortis przeprowadzki swoim Tomaszowskim klientom oferuje dwie możliwości wyceny przeprowadzki:

  • Pierwszą z nich jest umówienie się na stawkę godzinową za wykonywaną usługę, stawki godzinowe rozpoczynają się od 100 zł za godzinę pracy dwu osobowej ekipy przeprowadzkowej (liczone minimum za dwie pierwsze rozpoczęte godziny), z powodu, iż firma Fortis przeprowadzki ma swoją siedzibę w Łodzi, klientom z Tomaszowa Mazowieckiego do ceny przeprowadzki naliczana jest dopłata w wysokości 200 zł, za przejazd ekipy przeprowadzkowej z Łodzi do Tomaszowa. Ta opcja wyceny polecana jest klientom, którzy mają do zrealizowania mniejszą przeprowadzkę, zwykle są to klienci indywidualni.
  • Drugą formą wyceny jest interaktywna wycena przeprowadzki, polega ona na wcześniejszym telefonicznym kontakcie z konsultantem firmy Fortis przeprowadzki, konsultant pod wskazany adres mailowy wysyła formularz przeprowadzkowy, w oparciu o formularz przeprowadzkowy sporządzany jest kosztorys wykonania usługi. Ta opcja wyceny polecana jest w przypadku realizacji większych zleceń przeprowadzkowych, zazwyczaj wybierana jest przez klientów biznesowych.

 

Dlaczego warto wybrać firmę Fortis przeprowadzki?

Firmę Fortis przeprowadzki, od innych firm relokacyjnych odróżnia, przewiązywanie najwyższej uwagi nie tylko do jakości wykonywanych usług, ale i do jakości obsługi klienta. Firma Fortis przeprowadzki zatrudnia konsultantów, którzy pracują w godzinach od 8 do 16, ich obowiązkiem jest dopasowywanie usług przeprowadzkowych do indywidualnych potrzeb klientów. Ponadto w firmie zatrudnieni są przedstawiciele handlowi realizujący wyceny przeprowadzek na terenie Łodzi w ciągu dwóch dni roboczych.

Zleć nam przeprowadzkę