Przeprowadzki z Włoch do Polski

Jesteśmy jako kraj w Unii Europejskiej już od 10 lat. Jest to czas wielkich zmian dla Polski. W pierwszej kolejności udało nam się osiągnąć awans cywilizacyjny znajdujący wyraz w lepszej infrastrukturze. Równie ważną kwestię jest jednak także dostępność do wspólnego rynku pracy. Z tej opcji korzysta bardzo wielu Polaków, którzy obecnie swobodnie mogą pracować za granicą.

Dlaczego Polacy często decydują się na przeprowadzkę do Włoch?

Fakt, że jesteśmy w Unii Europejskiej sprawia, że możemy wybierać gdzie chcemy pracować. Polacy często wybierają Włochy, czyli kraj, który na pierwszy rzut oka kojarzy się z odpoczynkiem i luzem. W praktyce Włochy to jednak bardzo duży rynek i silna gospodarka mogąca pochwalić się wieloma markami znanymi na całym świecie. Osoby, które zdecydują się na pracę właśnie tam mają przed sobą wyzwanie jak przewieźć na miejsce własne rzeczy. Tutaj pojawia się zaś z pomocą firma przeprowadzkowa Fortis.

Fortis przeprowadzki to profesjonaliści od zadań specjalnych, którzy poradzą sobie bez problemu z taką usługą jakprzeprowadzka do Włoch. Nie straszny jest im dystans ani konieczność pokonania po drodze pasm górskich. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z firmą mogą być pewni bezpieczeństwa i terminowości.

Przeprowadzka na trasie Polska – Włochy z firmą Fortis przeprowadzki.

Przeprowadzka Polska – Włochy będzie realizowana przez firmę Fortis z pomocą nowoczesnej floty pojazdów. Fortis dysponuje samochodami ciężarowymi i transportowymi specjalnie skrojonymi na długie dystanse. Poradzą sobie one w różnych sytuacjach czego gwarantem są regularne przeglądy oraz dostęp do aktualnej nawigacji satelitarnej. Fortis to jednak nie tylko transport z najwyższej półki (do 3,5 tony). To także świetna kadra pracowników, którzy zatroszczą się o bezpieczeństwo transportu.

Przedsiębiorstwo oferuje usługi, które są efektywne i elastyczne. Jednocześnie mamy kompleksowe podejście do klienta. W przypadku przeprowadzki do Włoch zapewniamy zaplanowanie podróży oraz załadunek rzeczy. Co więcej, gwarantujemy bezpieczne mocowanie i transport. Należy też dodać, że Fortis przeprowadzki zajmuje się rozładunkiem i montażem rzeczy na miejscu. W kompleksowym podejściu zawiera się także troska o dokumentację. Jak widać kompleksowe podejście do przeprowadzek oznacza, że klient może spać spokojnie i wcale nie musi się przejmować przewozem swoich rzeczy.

Przeprowadzka Włochy – Polska: cennik usługi

Fortis przeprowadzki z racji swojego elastycznego podejścia do klienta oferuje indywidualną wycenę usług. Ceny są ustalane w zależności od oczekiwań, zamówionych rozwiązań i dystansu. Jeżeli chcesz, aby Twoja przeprowadzka do Włoch poszła jak z płatka to wybierz Fortis – jesteśmy Ci to w stanie zapewnić!

Zleć nam przeprowadzkę