Warning: Use of undefined constant simple_breadcrumb - assumed 'simple_breadcrumb' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fortis1/domains/fortis-przeprowadzki.pl/public_html/wp-content/themes/fortis/template-parts/content-page.php on line 22

Przeprowadzki Zgierz

Moment przystąpienia Polski do Unii Europejskiej okazał się decydujący w najnowszej historii Zgierza, gdyż dzięki wykorzystywaniu unijnych dotacji miasto zaczęło się prężnie rozwijać, ma to bezpośredni wpływ na zaplecze mieszkaniowe. Mianowicie w Zgierzu buduje się coraz więcej, w efekcie większe jest również zapotrzebowanie na usługi przeprowadzkowe. Dlatego w 2011 roku Łódzka firma przeprowadzkowa Fortis wzbogaciła swoją ofertę o przeprowadzki realizowane na terenie Zgierza.

Oferta kierowana do mieszkańców Zgierza nie ogranicza się jedynie do przeprowadzek klientów indywidualnych, (choć tego typu usługi wybierane są najczęściej). Firma Fortis przeprowadzki oferuje również przeprowadzki biur i instytucji, transport i wnoszenie pianin, transport sprzętu ADG, likwidację mieszkań, montaż i demontaż Montaż i demontaż mebli. Tak rozbudowanej oferty przeprowadzkowej do tej pory nie posiadała żadna Zgierska firma przeprowadzkowa.

Jak wgląda wycena przeprowadzki w Zgierzu?

Firma Fortis przeprowadzki jako jedna z najbardziej elastycznych firm przeprowadzkowych w Zgierzu oferuje dwie formy wyceny przeprowadzki:

  • Pierwszą z nich jest umówienie się z przedstawicielem handlowych firmy Fortis na bezpłatną wycenę przeprowadzki. Przedstawiciel przyjeżdża pod wskazany adres w Zgierzu i dokonuje spisu wszystkich przedmiotów podlegających przeprowadzce oraz podaje cenę za wykonanie usługi.
  • Drugą formą wyceny przeprowadzki jest telefoniczne umówienie się na stawkę godzinową za wykonywaną usługę przeprowadzkową. Stawki rozpoczynają od 80 zł/1h i są dokładnie opisane w zakładce cennik. Mieszkańcy Zgierza planujący zmianę miejsca zamieszkania muszą jednak pamiętać o konieczności uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł. Opłata związana jest z kosztami przejazdu ekipy przeprowadzkowej z Łodzi do Zgierza i doliczana do całości ceny przeprowadzki.

Mieszkańcy Zgierza planujący przeprowadzkę muszą dokonać wyboru, czy wybrać lokalną mniejszą firmę przeprowadzkową, która nie posiada żadnych ubezpieczeń i nie ponosi odpowiedzialności za powierzone mienie, czy skorzystać z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej Fortis przeprowadzki.

Zleć nam przeprowadzkę