Warning: Use of undefined constant simple_breadcrumb - assumed 'simple_breadcrumb' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fortis1/domains/fortis-przeprowadzki.pl/public_html/wp-content/themes/fortis/template-parts/content-page.php on line 22

Przeprowadzki krajowe

Głównym obszarem naszej działalności są szeroko pojęte przeprowadzki krajowe – przeprowadzki domów i mieszkań na terenie Polski. Podstawowa usługa, którą oferujemy klientom indywidualnym polega na zniesieniu i zabezpieczeniu mienia klienta na samochodzie, transporcie, rozładunku i wniesieniu ładunku w wyznaczone miejsce. Meble, kartony i sprzęt są układane i zabezpieczane na kontenerze przy użyciu specjalnych koców i pasów mocujących.

W zależności od potrzeb, standardowe usługi przeprowadzkowe mogą być rozszerzone o tak zwane usługi dodatkowe, czyli:

  • dodatkowe zabezpieczenie mebli folią stretch, folią bąbelkową i kartonem falistym,
  • montaż i demontaż mebli,
  • pakowania i rozpakowywanie,
  • załadunek lub rozładunek w dodatkowych miejscach (standardowa przeprowadzka obejmuje bowiem jedno miejsce załadunkowe i jedno rozładunkowe),
  • magazynowanie mebli, kartonów i sprzętu.

Destynacje

Nasza firma prężnie funkcjonuje na rynku lokalnym. Wykonujemy usługi zarówno na terenie samego miasta, jak i poza jego granicami administracyjnymi. Poniżej znajduje się lista miast które obsługujemy:

Łódź,  ZgierzPabianiceBełchatówŁaskSkierniewicePiotrków TrybunalskiSieradzTomaszów Mazowiecki.

Przewozimy też rzeczy klienta z wymienionych miejscowości do dowolnego innego miasta w Polsce (oraz również z każdego polskiego miasta do województwa łódzkiego).

Kartony do przeprowadzki

Klientom udostępniamy także element niezbędny przy każdej przeprowadzce – kartony. Są to zarówno pojemne pudła z tektury pięciowarstwowej o wymiarach: (400 x 300 x 300 mm), jak i specjalne kartony z wieszakiem, przystosowane do transportu ubrań na wisząco, o wymiarach: (508 x 457 x 1220 mm).

Zleć nam przeprowadzkę