Przeprowadzki Wrocław

Skorzystaj z naszych usług przeprowadzkowych do i z Wrocławia. Chętnie zajmiemy się także przenosinami mieszkań i biur na terenie tej pięknej, historycznej stolicy Dolnego Śląska.

Uzyskaj bezpłatną wycenę
Jeden telefon wystarczy, aby dowiedzieć się wszystkiego o przeprowadzce związanej z Wrocławiem

Zastanawiasz się czy Wrocław to dobra lokalizacja? Może jesteś już zdecydowany, masz już kupione bądź wynajęte mieszkanie we Wrocławiu, ale nie wiesz jak zabrać się za organizację przeprowadzki? Jeśli czujesz się lekko przytłoczony sprawami związanymi z przeprowadzką do lub na terenie tego
wielkiego miasta, to najlepszy czas, aby do nas zadzwonić. Wysłuchamy Twoich potrzeb i zupełnie za darmo przedstawimy Ci plan i wycenę Twojej relokacji. Dajemy Ci także gwarancję, że cena przeprowadzki do Wrocławia lub relokacji lokalnej na terenie miasta nie ulegnie zmianie.

P9282179

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem jeśli chodzi o Wrocław?

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi przeprowadzkowe począwszy od planowania, pakowania poprzez bezpieczny transport aż po wnoszenie, rozpakowanie i odpowiednie ustawienie wszystkich Twoich rzeczy. Jeśli zechcesz, podłączymy w Twoim nowym mieszkaniu instalację TV, kino domowe czy internet tak, abyś od razu w swoim nowym lokum mógł się czuć jak u siebie w domu. Przewieziemy bezpiecznie także nietypowe przedmioty, jak np. pianino czy sejf. Jeśli chodzi o przeprowadzkę, zajmujemy się dosłownie wszystkim, żebyś Ty nie musiał się już o nic martwić! Poza tym warto nas wybrać jeszcze z wielu innych względów:

Specjalistyczne pakowanie

Krzyki, Fabryczna, Psie Pole, Stare Miasto, Śródmieście i inne dzielnice Wrocławia znamy jak własną kieszeń i nic nas tam nie zaskoczy. Dzięki doskonałej znajomości miasta jesteśmy zawsze na czas o umówionej godzinie. Wiedza ta pozwala nam też bezpiecznie i sprawnie transportować przedmioty omijając rozkopane drogi i inne miejskie utrudnienia.

Mamy wyszkoloną ekipę przeprowadzkową

Cały czas się szkolimy, aby świadczyć usługi przeprowadzkowe na najwyższym poziomie.

Używamy najlepszych materiałów i środków zabezpieczających Twoje rzeczy

Stosowane przez nas materiały zabezpieczające są bardzo wysokiej jakości, gdyż bezpieczeństwo Twoich przedmiotów traktujemy bezwzględnie priorytetowo.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny przez 7 dni w tygodniu

Twój czas jest dla nas bardzo ważny, dlatego pojawimy się u Ciebie o dowolnej porze dnia i nocy. Dostosujemy się do godzin jakie Ci odpowiadają.

Podajemy darmową wycenę kosztów przeprowadzki

Wystarczy jeden telefon do naszego przedstawiciela, aby uzyskać zupełnie bezpłatnie wycenę
wszystkich kosztów twojej relokacji.

Cena nigdy się nie zmienia

Niezależnie od natężenia ruchu w mieście, warunków pogodowych i innych czynników, raz podana cena Twojej przeprowadzki nigdy nie ulegnie zmianie.


Wyprowadzasz się tymczasowo z Wrocławia i chcesz przechować swoje rzeczy?

Dodatkowo oferujemy także krótko- bądź długoterminowe magazynowanie Twoich przedmiotów jak np. meble czy dzieła sztuki w naszych magazynach w Łodzi. Gwarantujemy bezpieczeństwo Twojego mienia w trakcie przechowywania, transportu i wnoszenia, a powierzony nam dobytek przewozimy
we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie.

Gotowy na przeprowadzkę? Zamów bezpłatną wycenę!